Wykończenie

Stawiamy na sprawdzonych partnerów

Wykończenie i aranżacja mieszkania to ostatni i kluczowy etap inwestycji. Aby pomóc naszym Klientom stworzyć wymarzoną przestrzeń do życia, od lat współpracujemy z firmami MJanimo i Excellent - sprawdzonymi partnerami w zakresie projektowania wnętrz i realizacji prac wykończeniowych.

MJanimo

MJanimo to studio architektury wnętrz, z ponad 20-letnim doświadczeniem. Dobrze wiemy, że samodzielny proces urządzania mieszkania może dostarczyć ogromnej satysfakcji, jednak zajmuje też wiele czasu i wymaga znacznego zaangażowania. Aby zapewnić komfort naszym Klientom, przygotowaliśmy wspólnie z Mjanimo ofertę, dzięki której oczekiwany efekt będzie możliwy bez stresu i pośpiechu.

W ramach oferowanych pakietów wykończeniowych projekt wnętrza jest przygotowywany na podstawie specjalnie wyselekcjonowanych materiałów. Projekty indywidualne skierowane są do osób, które oczekują wnętrza nie tylko funkcjonalnego, ale także oddającego ich osobowość, a tym samym poszukują nieszablonowych rozwiązań i materiałów.

MJanimo

MJanimo sp. z o.o.
ul. Kraszewskiego 26/14, 30-110 Kraków
tel. 600 393 171, 883 378 790
www.mjanimo.pl

Excellent

Excellent S.A. to polska firma działająca na rynku wyposażenia wnętrz, która realizuje szeroką gamę prac wykończeniowych i adaptacyjnych. W ciągu 30 lat działalności firma zrealizowała już ponad 1000 projektów.

Współpracując z Excellent, właściciel mieszkania musi jedynie zaakceptować proponowaną przez specjalistów aranżację i wybrać materiały wykończeniowe. Uzyskuje w ten sposób gwarancję na wszystkie prace, a jako że usługa opodatkowana jest 8% stawką VAT, ostateczna cena jest o ponad 12% niższa niż w przypadku samodzielnie zakupionych towarów.

Na życzenie klienta zakres prac może zostać poszerzony o pełne umeblowanie, w tym wykonanie mebli na wymiar według stawki VAT 8%, a także systemy klimatyzacji, oświetlenia czy wybór i montaż AGD.

Excellent

Excellent
Anna Osuszek, tel: 609 427 991
e-mail: anna.osuszek@excellent.com.pl
Excellent Realizacje Pod Klucz
tel: +48 12 653 53 00
e-mail: realizacje@excellent.com.pl
www.realizacje.com.pl