Lokalizacja

Wyjątkowe miejsce i wszędzie blisko

Budynek Casa Feliz Zabłocie położony będzie w kameralnym zakątku u zbiegu ulic Kiełkowskiego, Niwy i Turbasy w wyjątkowej dzielnicy Krakowa, która łączy w sobie historyczny postindustrialny charakter z nowoczesną zabudową tętniącej życiem dzielnicy miasta. Spacer po Rynku? A może wyprawa na Kazimierz? Relaks na zielonym Podgórzu? Wszystko na wyciągnięcie ręki!

Doskonała komunikacja

Atutem miejsca jest niedalekie sąsiedztwo zbiegu ważnych arterii komunikacyjnych: ul. Powstańców Śląskich, Nowohuckiej, Klimeckiego i Kuklińskiego, a bliskość przystanków komunikacji miejskiej sprawia, że z tego miejsca wygodnie można dostać się w każdy rejon Krakowa. Dodatkowym atutem jest niewielka odległość do stacji kolejowej Kraków Zabłocie oraz wygodny dojazd do autostrady A4.

Wszystko w zasięgu ręki

W okolicy istnieje wiele punktów handlowo-usługowych, lokale gastronomiczne, obiekty sportowe i biurowce będące siedzibami licznych firm. W niedalekim sąsiedztwie położona jest Galeria Kazimierz oraz centrum handlowe M1, a także zielone tereny krakowskiego Podgórza z Parkiem Bednarskiego i Kopcem Krakusa.

Jest blisko

  • pieszo do przystanków komunikacji miejskiej — tramwajowych i autobusowych
  • samochodem do Galerii Kazimierz
  • tramwajem bądź samochodem do dworca głównego PKP
  • pieszo nad Wisłę lub samochodem na Zakrzówek
  • samochodem na lotnisko Kraków-Balice
  • komunikacją miejską na Rynek Główny

Realizacja

IV Kwartał

2022

Galeria