Aktualności

1 kwietnia 2021

Rozpoczęcie prac na budowie

Z przyjemnością informujemy, że lada dzień ruszają prace na budowie. W drodze przetargu wyłoniony został generalny wykonawca, który od 9 kwietnia planuje rozpoczęcie prac na terenie inwestycji. Podobnie jak w przypadku kilku wcześniejszych naszych projektów za realizację odpowiedzialna będzie Chemobudowa.…

Z przyjemnością informujemy, że lada dzień ruszają prace na budowie. W drodze przetargu wyłoniony został generalny wykonawca, który od 9 kwietnia planuje rozpoczęcie prac na terenie inwestycji.

Podobnie jak w przypadku kilku wcześniejszych naszych projektów za realizację odpowiedzialna będzie Chemobudowa. To solidny i sprawdzony partner z którym współpracowaliśmy chociażby przy realizacji takich dużych projektów jak osiedle Rua Bonita przy ul. Ślicznej 34 czy Casa Feliz – kilkuetapowego projektu mieszkaniowego na krakowskim Żabińcu.

zobacz

Świąteczne aktualności

31 marca 2021

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych zespół Casa Feliz Zabłocie składa życzenia wszelkiej pomyślności, pogody ducha, zdrowia oraz Wesołego Alleluja!…

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych zespół Casa Feliz Zabłocie składa życzenia wszelkiej pomyślności, pogody ducha, zdrowia oraz Wesołego Alleluja!

W okresie przedświątecznym uległy zmianie godziny pracy biura sprzedaży – w najbliższy piątek 2.04 zapraszamy w godzinach 9:00 – 13:00.

Z przyjemnością informujemy również, że już wkrótce ruszą prace na budowie. W drodze przetargu wyłoniony został generalny wykonawca, który od 9 kwietnia planuje rozpoczęcie prac na terenie inwestycji.

 

31 marca 2021

Zapraszamy do biura sprzedaży przy inwestycji

18 lutego 2021

Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do naszego biura sprzedaży, które mieści się w sąsiedztwie inwestycji przy ul. Kiełkowskiego 14/5. Czekamy zarówno…

Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do naszego biura sprzedaży, które mieści się w sąsiedztwie inwestycji przy ul. Kiełkowskiego 14/5.

Czekamy zarówno na tych, którzy już wybrali mieszkanie i chcieliby porozmawiać o szczegółach transakcji, bądź obejrzeć miejsce gdzie powstaje budynek, jak również na tych którzy się jeszcze wahają i potrzebują dodatkowych informacji lub pomocy.

Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczno-sanitarną w kraju, dbając o dobro Państwa jako naszych Klientów, jak również dobro naszych pracowników i współpracowników, zwracamy się z prośbą o wcześniejszy kontakt w celu rezerwacji wizyty. Istnieje również możliwość zorganizowania spotkania online.

Serdecznie zapraszamy!

18 lutego 2021